Jump to content
Annons

DanielN

Medlem
  • Antal inlägg

    2
  • Gick med

  • Senast inloggad

Allt postat av DanielN

  1. DanielN

    konnekt live

    Jag har också upplevt detta med Konnekt Live - ASIO fungerar med kortet tappar WDM. Vad måste man göra för att det ska "koppla" igen? Mvh Daniel Jag hittade svaret själv - lösningen är att gå in i "Egenskaper för högtalare" och "Avancerat" och återställa standardvärden. Detta kanske man får leva med tills drivrutinerna blir säkrare...trots allt viktigast att ASIO funkar.
  2. DanielN

    konnekt live

    Jag har också upplevt detta med Konnekt Live - ASIO fungerar med kortet tappar WDM. Vad måste man göra för att det ska "koppla" igen? Mvh Daniel
×
×
  • Skapa ny...

Viktig information om kakor (cookies)

Vi har placerat några kakor på din enhet för att du bättre ska kunna använda den här sajten. Läs vår kakpolicy och om hur du kan ändra inställningar. Annars utgår vi från att du är bekväm med att fortsätta.