Jump to content
Annons

Recommended Posts

Annons
  • Svar 13,3k
  • Created
  • Senaste svar

Postat mest i detta ämne

  • Dingbats

    2020

  • Neosus

    1668

  • Overkill

    1613

  • Memphis

    1514

Postat
Nu måste jag naana kudden, försöka bli bra.

Gör det, dröm att du är en liten fågel som kan se genom folks hud. Sen när det blir höst och du flyttar till Afrika blir du helt plötsligt en traktorchaffis i Tjeckien som hamnar på bordell, och sen ska du lämna in viktiga papper på banken men klockan är fyra och de stänger halv fem och du måste handla först.

Postat (redigerat)
Många veckor små blir ett långt år.

Gonatt.

Märkligt måste jag säga!! Två gånger idag har du föresvävat vad jag ska skriva.

Ny tråd i Utanför ämnet förresten.

Redigerat av debatt
Postat

Gick och lade mig i sängen under en filt i en kvart och halvsov. Så sjuuukt skönt, nu kan jag dö men ändå upplevt det jag vill ha varit med om.

Postat

Jag drömde att en snygg asiat hade skrivit på en minneslapp "naked blonde strap-on fisting" och glömt kvar den, sen tog nån upp den och gav den till henne och då blev det lite pinsamt.

Sen drömde jag om min gamla kompis som jag inte sett på fyra år, han hade blivit cool och annorlunda och såg inte ens likadan ut.

Gäst
Detta ämne är nu stängt för fler svar.

×
×
  • Skapa ny...

Viktig information om kakor (cookies)

Vi har placerat några kakor på din enhet för att du bättre ska kunna använda den här sajten. Läs vår kakpolicy och om hur du kan ändra inställningar. Annars utgår vi från att du är bekväm med att fortsätta.