Jump to content
Annons

Recommended Posts

Postat

Har DLat FL precis och har nu ett litet problem. Laddade ner via TPB en fil där man först installerade en demo av FL, sen drog över en fil från mappen till installationsmappen. Nu är det så att det sprakar i FL. Vet ej hur jag ska göra, men hade det problemet när jag testade en demo på FL 8. Dock fungerade den riktiga versionen. Har nån haft samma problem, och hur löste ni det? Om någon har en torrent där man ej behöver installera demo först vore det också guld.

Hare bra /Hans

Annons
Postat (redigerat)

Ledsen att säga det, men jag tror inte att någon här på forumet kommer att hjälpa en illegal fildelare som förstör branschen.

Absolut ingen kommer att skicka en torrent till dig.

Inte öppet iaf.

Köp Fruity Loops om du vill ha det. Du får gratis uppdateringar livet ut, plus att du får ett bättre samvete.

Lycka till med att få problemet löst iaf.

// Joel

Redigerat av conceptionist
  • 3 veckor senare...
Postat

Du får FAIL-stämpel i pannan killen...

Angående problem bara dra upp Latency:n på Audio Inställningar..

Bli medlem (kostnadsfritt) eller logga in för att kommentera

Du behöver vara medlem för att delta i communityn

Bli medlem (kostnadsfritt)

Bli medlem kostnadsfritt i vår community genom att registrera dig. Det är enkelt och kostar inget!

Bli medlem nu (kostnadsfritt)

Logga in

Har du redan en inloggning?
Logga in här.

Logga in nu
×
×
  • Skapa ny...

Viktig information om kakor (cookies)

Vi har placerat några kakor på din enhet för att du bättre ska kunna använda den här sajten. Läs vår kakpolicy och om hur du kan ändra inställningar. Annars utgår vi från att du är bekväm med att fortsätta.