Jump to content
Annons

Recommended Posts

Postat

Finns det nåt alternativ till denna plugg???

4000 spänn är mycket och man har redan handlat mer än man borde göra...

Trummorna i Miroslav får en nästan att grina lite, och det är inte för att de är så bra.. 😛

Vill ha lite filmmusiks-dunk liksom...

Annons
Postat

Nej det finns inget alternativ till Stormdrum 2. Om du inte fixar dem själv. Skapa egna ljud du vill ha och ladda till exempel i Battery. Mycket jobb. Men det är ju det som är det roliga, väl? Jag har i alla fall inte hört något under 4000.- som kommer i närheten av vad Stormdrum kan ge dig. Särskilt om du är ute efter Zimmer-trummor och sånt.

DieHard (oregistrerad)
Postat

Nej vad jag vet finns det inget motsvarande. I alla fall inget i samma kaliber. Nej de i Miro är inte speciellt roliga det kan jag också hålla med om.

DieHard (oregistrerad)
Postat

2500:- ungefär, frakt inkluderat är ett bra pris. 🥰 Finns ingen anledning gynna ockrarna i Sverige med 4000:- 🙂

Postat

Tack för tipsen alla!

Bli medlem (kostnadsfritt) eller logga in för att kommentera

Du behöver vara medlem för att delta i communityn

Bli medlem (kostnadsfritt)

Bli medlem kostnadsfritt i vår community genom att registrera dig. Det är enkelt och kostar inget!

Bli medlem nu (kostnadsfritt)

Logga in

Har du redan en inloggning?
Logga in här.

Logga in nu
×
×
  • Skapa ny...

Viktig information om kakor (cookies)

Vi har placerat några kakor på din enhet för att du bättre ska kunna använda den här sajten. Läs vår kakpolicy och om hur du kan ändra inställningar. Annars utgår vi från att du är bekväm med att fortsätta.