Jump to content
Annons

Recommended Posts

Postat (redigerat)

Försöker meddela mig här i stället för på den nya www.studio.se

Varför? Jag kan inte längre logga in, och anledningen till det är enligt det meddelande jag får upp att "du är inte inloggad".

Jag testar igen, och får då reda på att "Sidan du försöker nå krävs att du är inloggad"

Men vah fa-an,,, det är ju det jag håller på att göra!

Någon som har några tips?

Redigerat av Light Head
Annons
Postat

jorå jag loggade just in och det funkade

Postat (redigerat)

jag stötte väl på någon bugg? Buggen www.studio.se höhö

Men allvarligt, jag loggar in, det står inte att jag är inloggad (men ibland så finns knappen "logga ut", ibland!). När jag klickar på meddelanden t.ex. så sägs det att jag måste vara inloggad. Samma när jag försöker svara på något inlägg. Av någon liten anledning eller slump så löste sig problemet när jag klickade på "vänner". Efter det fungerar även knappen "meddelanden", i alla fall i denna session.

Redigerat av Light Head

Bli medlem (kostnadsfritt) eller logga in för att kommentera

Du behöver vara medlem för att delta i communityn

Bli medlem (kostnadsfritt)

Bli medlem kostnadsfritt i vår community genom att registrera dig. Det är enkelt och kostar inget!

Bli medlem nu (kostnadsfritt)

Logga in

Har du redan en inloggning?
Logga in här.

Logga in nu
×
×
  • Skapa ny...

Viktig information om kakor (cookies)

Vi har placerat några kakor på din enhet för att du bättre ska kunna använda den här sajten. Läs vår kakpolicy och om hur du kan ändra inställningar. Annars utgår vi från att du är bekväm med att fortsätta.