Jump to content
Annons

Recommended Posts

Postat

Hejhej, jag försöker ladda upp en ny katastrofdemo under Demoinspelningar men jag får felmeddelandet Du kan inte ladda upp den här filtypen men det är samma filtyp som jag alltid använt, mp3, under 6,35 MB stor och sådant. Jag har stängt av Kaspersky så att jag ska kunna få iväg den. Ändå får jag felmeddelandet. Är det ett vanligt felmeddelande och beror det i så fall på mina grejer?

Annons
Postat

Du har inte bytt från MS Internet Explorer till någon annan browser? Jag har för mig att någon har sagt att det vara funkar med filuppladdning i just MSIE.

Postat
Du har inte bytt från MS Internet Explorer till någon annan browser? Jag har för mig att någon har sagt att det vara funkar med filuppladdning i just MSIE.

Tack för svar. Jo jag har Firefox. Fast den har funkat tidigare. Okay jag provar väl med internet exploder istället.

Bli medlem (kostnadsfritt) eller logga in för att kommentera

Du behöver vara medlem för att delta i communityn

Bli medlem (kostnadsfritt)

Bli medlem kostnadsfritt i vår community genom att registrera dig. Det är enkelt och kostar inget!

Bli medlem nu (kostnadsfritt)

Logga in

Har du redan en inloggning?
Logga in här.

Logga in nu
×
×
  • Skapa ny...

Viktig information om kakor (cookies)

Vi har placerat några kakor på din enhet för att du bättre ska kunna använda den här sajten. Läs vår kakpolicy och om hur du kan ändra inställningar. Annars utgår vi från att du är bekväm med att fortsätta.